Twee-onder-een-kap-woning – 1989, Zwolle
Open dagen 2025
Deze woning is tijdens de Open Dagen niet te bezoeken. Heb je een vraag voor de huiseigenaar? Stel deze via de knop ‘Stel een vraag’.
Bekijk alle open woningenOmschrijving
Wij wonen met ons gezin in een twee-onder-een kap uit 1989.Sinds eind augustus 2016 zijn we van het gas af door de volgende maatregelen te nemen:Lucht-water warmtepomp voor CV en warmwater (2016). Deze verwarmt ons huis gewoon via de bestaande radiatoren; we hebben dus geen vloerverwarming (behalve in de badkamer)!Inkoop van groene stroom + 12 winddelen (de Windcentrale) + 3 zonnepanelen (op ZW, sinds 2012) + 14 zonnepanelen (op NW, sinds 2021).Inductiekookplaat.Kleine isolerende maatregelen: wat tochtstrips, radiatorfolieIsolatie: HR-glas boven, HR++-glas op begane grond (2019), sterk isolerende voor- en zijdeur (2021).(Gasaansluiting laten verwijderen in 2016).Een uitgebreider verhaal en video-interview staat op de site van HIER verwarmt onder bewonerservaringen: https://www.hierverwarmt.nl/een-warmtepomp-en-je-bestaande-radiatoren-b…;
Toegepaste maatregelen
Extra informatie
Beschrijving (na)isolatie van de woning
Beschrijving energievoorziening van de woning
Zie hierboven en/of op hoofdtabblad genoemde website.
Hoe is de ventilatie geregeld?
Adviezen
Ervaringen
Toekomstplannen
Tips
Beschreven maatregelen
Ervaringen
Geen omkijken naar. Per winddeel levert het ca. 500kWh/jaar op.
Ervaringen
Het zijn screens. Werkt geweldig. Het huis blijft heerlijk koel in de zomer.
Interviews
Huiseigenaar vertelt over het verduurzamen van zijn woningZWOLLE-ZUID – Huiseigenaar Marcel Rooij stelt op zaterdag 29 februari zijn aardgasvrije woning in Zwolle-Zuid open voor het publiek. Tijdens de rondleiding vertelt hij over de duurzame aanpassingen in zijn woning en hoe hij de overgang naar aardgasvrij wonen heeft ervaren.
Bron: https://www.deswollenaer.nl/nieuws/algemeen/218418/huiseigenaar-vertelt… Swollenaer
Kenmerken
Kaart
📍 Het exacte adres wordt niet getoond.