Installatieadvies – Vrijstaande woning – 2016, Oostzaan
Technische installaties
Ervaringen
Onze installateur Verbart heeft alle installaties geleverd en ge-installeerd dwz electra, water, warmtepomp, balansventilatie.
De ltw vloerverwarmig is door een andere firma geleverd en ge-installeerd omdat deze veel goedkoper was.
De zonnepanelen zijn 1 jaar later door ons gekocht en door een andere firma geleverd en ge-installeerd.
Echter waren deze zonnepanelen al voorzien in de originele planning /tekening.
De werkzaamheden van de installateur vertegenwoordigden een groot bedrag . Daar was niets mis mee, het was zoals vooraf begroot en aangeboden.
Echter ontdekten we dat de geplaatste meterkast ernstig in capaciteit te kort schoot toen wij de zonnepanelen lieten plaatsen (voorzien vanaf het begin) en terrasstralers kochten.
Onze meterkast ziet er na 2 jaar uit als een grote rommelkast. Als de installateur een beetje had meegedacht had hij niet zo’n kleine kast geplaatst maar een grotere of het tenminste aan ons voorgesteld. Tenslotte heeft hij die expertise en zijn wij geen installateurs.