Nog 1 dag tot de open dagen op 31 oktober en 7 november. Meer informatie
Overslaan en naar de inhoud gaan
Home Woningen Hoekwoning – 1976, Wageningen

Hoekwoning – 1976, Wageningen

Stel een vraag
Via dit formulier neem je contact op met de huiseigenaar, voor vragen over de duurzame maatregelen in de woning. Lees hier de uitleg & tips > 

LET OP: dit contactformulier is bedoeld voor vragen van andere huiseigenaren en huurders. Neem voor persvragen, vragen vanuit de gemeente, onderzoeksvragen, studentenopdrachten en andere vragen contact op met de organisatie.
Vul je naam in
Vul je e-mailadres in

Deze woning gaat tijdens de open dagen niet open. Heb je een vraag voor de huiseigenaar? Stel deze via de knop 'Stel een vraag'.

Omschrijving

In 2014 is verbouwing uitgevoerd met als doel energiebesparing, comfortverhoging en besparing toekomstig onderhoud.

Toegepaste maatregelen

  • Vloerisolatie
  • Dakisolatie binnenkant
  • Gevel buitenkant
Alle 3 maatregelen bekijkenMinder tonen
Bouw en isolatie3
AlgemeenVloerisolatie
Dakisolatiebinnenkant
Gevelisolatiebuitenkant

Extra informatie

Beschreven maatregelen

Vloerisolatie
Op bodem kruipruimte is bodemfolie aangebracht, ventilatie is verbeterd, vloerisolatie (vlaswol)volgt nog.

Kenmerken

1976
Hoekwoning
Energiezuinige woning

Kaart

📍 Het exacte adres wordt niet getoond.