Tussenwoning – 1984, Delden
Open dagen - 31 oktober en 7 november 2026
Huiseigenaren door heel Nederland stellen tijdens de open dagen hun huis open. Vanaf 1 oktober kun je je inschrijven bij een woning die open gaat. Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte.
Aanmelden voor nieuwsbrief
Omschrijving
De spouw van de voor- en achterkant van onze woning is in 2016 in vier dagen volledag geïsoleerd. Het glas in onze woning hebben we ook meteen vervangen voor HR++-glas en kunstof kozijnen. Op ons dak liggen 27 zonnepanelen die ons 2400 kWh per jaar opleveren. We zijn van label C naar A gegaan.
Toegepaste maatregelen
Bouw en isolatie Deuren en Kozijnen Elektriciteitsopwekking Gevelisolatie HR++ glas Installaties Isolerende beglazing Isolerende kozijnen Ramen, Deuren en Kozijnen Spouwisolatie (spouwmuur) Zonnepanelen (PV)
Extra informatie
Beschreven maatregelen
Spouwisolatie (spouwmuur)
8 cm PUR isolatie
Interviews
Gedeputeerde Erik Lievers op bezoek

Kenmerken
1984
A
Tussenwoning
Kaart
Externe inhoud van Goggle Maps weergeven.
Externe inhoud van Goggle Maps weergeven.
📍 Het exacte adres wordt niet getoond.










