Skip to main content
Home Woningen Tussenwoning – 1992, Ede

Tussenwoning – 1992, Ede

Stel een vraag
Via dit formulier neem je contact op met de huiseigenaar, voor vragen over de duurzame maatregelen in de woning. Lees hier de uitleg & tips > 

LET OP: dit contactformulier is bedoeld voor vragen van andere huiseigenaren en huurders. Neem voor persvragen, vragen vanuit de gemeente, onderzoeksvragen, studentenopdrachten en andere vragen contact op met de organisatie.
Vul je naam in
Vul je e-mailadres in
Plan een bezoek
LET OP: dit contactformulier is bedoeld voor vragen van huiseigenaren en huurders over ervaringen met verduurzamen. Neem voor persvragen, vragen vanuit de gemeente, onderzoeksvragen, studentenopdrachten en andere vragen contact op met de organisatie.
Vul je naam in
Vul je e-mailadres in
DD slash MM slash JJJJ
DD slash MM slash JJJJ
DD slash MM slash JJJJ

Open dagen 2025

Omschrijving

Tussenwoning uit 1992, met kleine en grote stappen naar duurzaamheid: eerst zonnepanelen voor minder elektriciteit, daarna een close-in boiler in de keuken voor minder gas en water; een tweede set zonnepanelen voor een warmtepomp en gasafsluiten, HR++ glas in achterpui voor betere isolatie ramen, alle kranen waterbesparend, ruim de helft van de bestrating uit de tuin gehaald voor minder warmte en meer natuur.Nog steeds op zoek naar ideëen voor meer duurzaamheid

Toegepaste maatregelen

Extra informatie

Beschrijving (na)isolatie van de woning

Begin jaren negentig, goed geïsoleerd

Beschrijving energievoorziening van de woning

Gasloos, zonnepanelen en warmtepomp, vloerverwarming

Hoe is de ventilatie geregeld?

Roosters in kozijnen

Adviezen

Kijk eens anders naar investeringen

Ervaringen

Geen stijgende maar dalende energierekening

Toekomstplannen

Dubbel glas naar HR++ Hergebruik regenwater

Tips

Alle kleine beetjes helpen

Beschreven maatregelen

PVT-panelen (zonnepanelen)

In twee rondes naar 20 zonnepanelen. Daarmee gasloze woning geworden

Ervaringen

Zeer zuinig in energieverbruik door teruglevering en gebruik op moment van opwekking energie.

Tips

Gebruik de energie op moment van opwekken. Dus veel overdag, wat ook nog meer stilte in de nacht geeft

Warmtepomp

In combinatie met zonnepanelen, waardoor gas kon worden afgesloten.

Ervaringen

Samen met boiler en verwarming een zeer prettige woning.

Tips

Een close-in boiler in de keuken geplaatst: per direct warm water. Beperkte capaciteit nodig, door vaatwasmachine

Vloerverwarming

Begane grond voorzien van vloerverwarming.

Ervaringen

Goed verdeelde warmte én ontbreken van (stofverzamelende) radiatoren op de begane grond. Geeft ook nog wat extra ruimte ervaring!

Tips

Een graadje warmer zetten dan met radiatoren. En vraag advies bij de keuze van vloerbedekking: tegels, houtparket, linoleum, anders? Ik heb een deel houtparket, dat speciaal gemaakt is voor vloerverwarming.

Kenmerken

1992
A
Tussenwoning
Aardgasvrij, Plusenergiewoning, Zeer energiezuinige woning
Zakelijke betrokkenheid:
Nvt

Kaart

📍 Het exacte adres wordt niet getoond.


Logo gemeente Ede