Nog 4 dagen tot de open dag van 7 november. Meer informatie
Overslaan en naar de inhoud gaan
Home Woningen Vrijstaande woning – 1997, Limmen

Vrijstaande woning – 1997, Limmen

Stel een vraag
Via dit formulier neem je contact op met de huiseigenaar, voor vragen over de duurzame maatregelen in de woning. Lees hier de uitleg & tips > 

LET OP: dit contactformulier is bedoeld voor vragen van andere huiseigenaren en huurders. Neem voor persvragen, vragen vanuit de gemeente, onderzoeksvragen, studentenopdrachten en andere vragen contact op met de organisatie.
Vul je naam in
Vul je e-mailadres in

Bezoek op afspraak

Deze woning gaat tijdens de open dagen niet open, maar de bewoners ontvangen het hele jaar door bezoek op afspraak.

Wil je deze woning bekijken? Vraag een bezoek op afspraak aan.
LET OP: dit contactformulier is bedoeld voor vragen van huiseigenaren en huurders over ervaringen met verduurzamen. Neem voor persvragen, vragen vanuit de gemeente, onderzoeksvragen, studentenopdrachten en andere vragen contact op met de organisatie.
Vul je naam in
Vul je e-mailadres in

Omschrijving

Vrijstaande woning, bouwjaar 1997. Ik heb afgelopen jaren 25 zonnepanelen geplaatst (ca 7500 kWh/jaar), een zonneboiler 60 vacuümpijpen met 500 litervat zelf geïnstalleerd en een Daikin 8 KW hybride warmtepomp met Intergas CV ketel geplaatst. Gasverbruik is gedaald van 1900 m3 naar ca 150 m3. Verder hebben wij alle lampen vervangen door led-lampen en een inductiekookplaat. 

Toegepaste maatregelen

  • Zonnepanelen
  • Lucht/water warmtepomp buitenlucht
  • Vacuümbuiscollector
  • Led lampen
Alle 13 maatregelen bekijkenMinder tonen
Bouw en isolatie4
AlgemeenDeuren en Kozijnen
Ontwerp en conceptnul-op-de-meter woning
Ramen, Deuren en Kozijnendubbelglas, HR++ glas
Installaties7
AlgemeenKoeling en zonwering
Besturing en monitoringenergiemonitor, slimme meter
Elektriciteitsopwekkingzonnepanelen
Overige installatiespompschakelaar
Verwarming en warm waterlucht/water warmtepomp buitenlucht, vacuümbuiscollector
Woninginrichting1
Verlichtingled lampen
Advies en begeleiding1
AlgemeenInstallatieadvies

Extra informatie

Beschrijving (na)isolatie van de woning

Standaard isolatie

Beschrijving energievoorziening van de woning

Daikin hybride 8 KW warmtepomp met Intergas CV ketel Zonneboiler met 60 buizen en 500 L vat 25 zonnepanelen

Adviezen

Laat je goed en eerlijk voorlichten

Ervaringen

Heel goed. Gasverbruik is gezakt van 1900 m3 naar ca 150 m3.

Kenmerken

1997
A
Vrijstaande woning
Zeer energiezuinige woning
Zakelijke betrokkenheid:
Heel veel zelf gedaan

Kaart

📍 Het exacte adres wordt niet getoond.