Vrijstaande woning – 2021, Ede
Omschrijving
Ons huis is ontworpen als Plushuis. Dat betekent dat het meer energie produceert dan verbruikt. Het huis is voorzien van 36 zonnepanelen. De verwarming, warmwater en balansventilatie wordt verzorgt door een Nilan Compact P Geo. Dit is een gecombineerd apparaat met een bodembron.
Het huis is opgebouwd uit SIP panelen van Isokern. Het dak is voorzien van Isovlas isolatie.
Het regenwater wordt opgevangen in een ondergrondse tank van 5 m3. Dit kan worden gebruikt voor schoonmaken en het sproeien van de tuin.
De laadpaal kan gebruikt worden om het overschot aan zonne-energie te gebruiken voor het laden van de EV.
Veel zaken in huis, zoals zonwering, verwarming en koeling zijn geautomatiseerd middels Homey domotica.
In 2024 hebben we de prijs gewonnen voor de duurzaamste woning vanaf 2000 > 175 m2.
Sinds januari 2026 hebben we een 48 kWh thuisbatterij met een Deye omvormer van Balansenergie. Ook deze is gekoppeld aan de Homey.
Toegepaste maatregelen
Extra informatie
Hoe is de ventilatie geregeld?
Tips
Beschreven maatregelen
Kenmerken
Kaart
Display external content from Google Maps.
Display external content from Google Maps.
📍 Het exacte adres wordt niet getoond.




























