Hoekwoning – 2000, Culemborg
Open dagen 2025
Deze woning is tijdens de Open Dagen niet te bezoeken. Heb je een vraag voor de huiseigenaar? Stel deze via de knop ‘Stel een vraag’.
Bekijk alle open woningenOmschrijving
Voorheen had deze woning een bovengemiddeld gas- en elektriciteitsverbruik. Sinds deze zomer is onze woning gasloos en wordt alle energie voor de woning en een toekomstige elektrische auto geleverd door de zonnepanelen op het dak. De verwarming van woning en water gebeurt met een lucht-water warmtepomp. Dit alles is naast klimaatneutraal ook financieel interessant dus komt dat zien.
Sinds 2017 is onze woning van het gas af. Verwarming gebeurt met lucht-water warmtepomp. Met zonnepanelen op het dak leveren we jaarlijks 5000 kWh terug. Terwijl we maar 1500 kWh inkopen. Een energie positieve woning dus. Een volgende stap is het overschot aan elektriciteit opslaan zodat dit in de wnter beschikbaar is.
Toegepaste maatregelen
Extra informatie
Adviezen
Ervaringen
Toekomstplannen
Kenmerken
Kaart
📍 Het exacte adres wordt niet getoond.