Nog 1 dag tot de open dagen op 31 oktober en 7 november. Meer informatie
Overslaan en naar de inhoud gaan
Home Woningen Twee-onder-een-kapwoning – 1983, De Blesse

Twee-onder-een-kapwoning – 1983, De Blesse

Stel een vraag
Via dit formulier neem je contact op met de huiseigenaar, voor vragen over de duurzame maatregelen in de woning. Lees hier de uitleg & tips > 

LET OP: dit contactformulier is bedoeld voor vragen van andere huiseigenaren en huurders. Neem voor persvragen, vragen vanuit de gemeente, onderzoeksvragen, studentenopdrachten en andere vragen contact op met de organisatie.
Vul je naam in
Vul je e-mailadres in

Bezoek op afspraak

Deze woning gaat tijdens de open dagen niet open, maar de bewoners ontvangen het hele jaar door bezoek op afspraak.

Wil je deze woning bekijken? Vraag een bezoek op afspraak aan.
LET OP: dit contactformulier is bedoeld voor vragen van huiseigenaren en huurders over ervaringen met verduurzamen. Neem voor persvragen, vragen vanuit de gemeente, onderzoeksvragen, studentenopdrachten en andere vragen contact op met de organisatie.
Vul je naam in
Vul je e-mailadres in

Omschrijving

2 onder een kap woning van 1983.is voorzien van spouwmuur isolatie-dak isolatie-thermopane.sinds 2014 15 zonnepanelen en in 2019 10 extra zonnepanelen.onlangs toegevoegd: extra spouwmuur isolatie-isolatie in de kruip ruimte-warmte pomp boiler150 liter -warmte pomp voor verwarming.2 pallet kachels.ben sinds november 2021 van het gas af.we waren in 2022 energieneutraal we hebben toen 4550kw/h gebruikt en 4631kw/h terug geleverd.we gebruiken ongeveer 2000kw/h voor de warmtepomp die is aangesloten op de oude centrale verwarmings radiatoren.daarnaast staat er achterhuis een jacuzzi met 1000 liter water die electrisch word verwarmd.Wel hebben we c.a.500 kg pallets gebruikt. kosten ongeveer €250/300.

Toegepaste maatregelen

  • Dakisolatie bij bouw
  • Groendak
  • Spouwmuur
  • Kruipruimte/kelder
  • Zonnepanelen
  • Lucht/lucht warmtepomp
Alle 30 maatregelen bekijkenMinder tonen
Bouw en isolatie12
AlgemeenDeuren en Kozijnen
Dakisolatiebij bouw, groendak
Gevelisolatiebij bouw, spouwmuur
Ontwerp en concepthoutskeletbouw, levensloopbestendig, zongericht
Overige bouwkierdichting
Ramen, Deuren en Kozijnendubbelglas
Vloerisolatiekruipruimte/kelder, bij bouw
Installaties11
Besturing en monitoringenergiemonitor, slimme meter, thermostatische radiatorkranen
Elektriciteitsopwekkingzonnepanelen
Koeling en zonweringactieve zonwering
Verwarming en warm waterpelletkachel, lucht/lucht warmtepomp, warmtepompboiler
Warmtedistributiebuffervat, convectoren, vloerverwarming
Ventilatie2
AlgemeenNatuurlijke ventilatie
Overige ventilatieventilatieroosters
Woninginrichting5
Apparatenkeramisch fornuis, energiezuinige vriezer
Meubilair en stofferinggordijnen
Overige besparingradiatorfolie
Verlichtingled lampen

Extra informatie

Beschrijving (na)isolatie van de woning

Extra spouwmuur en kruipruimte isolatie Tevens sedum dak op aanbouw c.a.25 m2

Beschrijving energievoorziening van de woning

Warmte pomp boiler en warmte pomp verwarming
2 pallet kachels.
25 zonnepanelen.

Hoe is de ventilatie geregeld?

Natuurlijke

Ervaringen

Tot op heden erg goed, lijken genoeg energie op te wekken, ondanks dat we ook een jacuzzi buiten hebben staan.

Tips

Warmte pomp niet te hoog zetten, onze staat nu op 35 graden en fungeert eigenlijk als bijverwarming, haalt de meeste kou uit huis en kan bij vorst hoger worden gezet maar dan gebruiken we de pallet kachels meer om kamer/keuken en bijkamer te verwarmen.

Kenmerken

1983
A
Twee-onder-een-kapwoning
Aardgasvrij, Energiezuinige woning, Houtskeletbouw

Kaart

📍 Het exacte adres wordt niet getoond.