De open dagen zijn op 31 oktober en 7 november 2026. Meer informatie
Overslaan en naar de inhoud gaan
Home Woningen Vrijstaande woning – 1905, Beerta

Vrijstaande woning – 1905, Beerta

Stel een vraag
Via dit formulier neem je contact op met de huiseigenaar, voor vragen over de duurzame maatregelen in de woning. Lees hier de uitleg & tips > 

LET OP: dit contactformulier is bedoeld voor vragen van andere huiseigenaren en huurders. Neem voor persvragen, vragen vanuit de gemeente, onderzoeksvragen, studentenopdrachten en andere vragen contact op met de organisatie.
Vul je naam in
Vul je e-mailadres in

Open dagen 2026

Deze woning is open op 31 oktober en 7 november.

Inschrijven kan vanaf 1 oktober.

Meer over de open dagen

Omschrijving

We hebben 9 zonnepanelen laten leggen in 2020 met het oog op het afschaffen van de salderingsregeling. Vervolgens steeds meer maatregelen genomen richting aardgasvrij. Het dak is geïsoleerd met professioneel pur, overal is HR++ glas geplaatst met veelal kunststof kozijnen, de voordeur is vervangen door kunststof, we hebben een monobloc all-electric-ready warmtepomp laten plaatsen en een 3,5 kw thuisbatterij. Zelf hebben we veel dingen gedaan als tochtstrips, radiatorfolie en radiatorventilatoren.

Toegepaste maatregelen

Extra informatie

Beschrijving (na)isolatie van de woning

Kunststof kozijnen en HR++ glas, gevelisolatie gespoten, dakisolatie pur, radiatorfolie, radiator ventilatoren .

Beschrijving energievoorziening van de woning

Hybride full-electric-ready warmtepomp monobloc, cv ketel, zonnepanelen

Hoe is de ventilatie geregeld?

Raam openzetten

Adviezen

Maak een ruim tijdsplan! En neem ruim de tijd om alles te overdenken, gaandeweg kom je zomaar op andere, betere ideeën.

Ervaringen

Tevreden over Vereniging Eigen Huis met collectieve inkoop (zonnepanelen, warmtepomp, thuisbatterij). Omdat wij geen “liggende gelden” hebben, hebben we via het Nationaal Warmtefonds een energiebespaarlening afgesloten tegen lage rente. De subsidies van ISDE en SNN en Nij Begun zoveel als mogelijk benut, zodat we snel weer de helft af konden aflossen. We hebben geen nieuw energielabel aangevraagd, het oude label was E, maar waarschijnlijk zitten we nu op A+.

Toekomstplannen

Na-isolatie dmv voorzetwand zijgevel woonkamer, mechanische ventilatie, warmtepompboiler.

Tips

Omdat onze zolder volledig gestript en opnieuw opgebouwd moest worden, hebben we veel materialen hergebruikt, tweedehands of gratis gehaald via Marktplaats en een zeker sloopbedrijf in Winschoten (geen reclame maken) en nieuwe materialen zoveel mogelijk in de aanbieding gekocht, ook al was het later pas nodig. Het purren was in 1 dag gebeurd, het strippen en opnieuw opbouwen ( alles zelf gedaan) heeft in totaal 8 maanden geduurd. De inboedel heeft al die maanden in de opslag gestaan.

Kenmerken

1905
Onbekend
Vrijstaande woning
Zakelijke betrokkenheid:
Ratering isolatie Stadskanaal, Kuramo kozijnen Winschoten, HeatTransformers Woerden, Schildersbedrijf Dreijer vof Beerta Solar concept

Kaart

📍 Het exacte adres wordt niet getoond.


Logo gemeente Oldambt