Vrijstaande woning – 2001, Riethoven
Deze woning is nog niet open voor de open dagen. Huiseigenaren kunnen zich nog aanmelden, dus kijk later gerust nog eens. Heb je een vraag voor de huiseigenaar? Stel deze via de knop 'Stel een vraag'.
Bekijk alle open woningenOmschrijving
In mijn vrijstaande woning uit 2001 is in februari 2018. mijn gasketel vervangen door een warmtepomp met boiler. Daarnaast ben ik electrisch gaan koken en kon daardoor het gas laten afsluiten. Zonnepanelen dekken mijn gehele electriciteitsverbruik.
Toegepaste maatregelen
Extra informatie
Adviezen
Ervaringen
Beschreven maatregelen
Ervaringen
De warmtepomp verandert je manier van stoken. Het huis wordt altijd op temperatuur gehouden met CV water van maximaal 40 graden. In mijn geval past dat. Alleen bij veel zon kan het aan de warme kant worden. Warm water is niet heel voordelig, maar hier wel inbegrepen. De verwarmings kosten vallen zeker niet tegen. Een ervaren installateur geeft de zekerheid dat de installatie doet wat het moet en zit dichter tegen het optimum.
Kenmerken
Kaart
Externe inhoud van Goggle Maps weergeven.
Externe inhoud van Goggle Maps weergeven.
📍 Het exacte adres wordt niet getoond.











