Vrijstaande woning – 2003, Rijen
Open dagen 2025
Deze woning is tijdens de Open Dagen niet te bezoeken. Heb je een vraag voor de huiseigenaar? Stel deze via de knop ‘Stel een vraag’.
Bekijk alle open woningenOmschrijving
Deze woonwerk kavel is volledig EnerPHit gerenoveerd.
Lage energiekosten door een zeer laag energieverbruik waardoor minder opwekking nodig is minder zonnepanelen die onderdak opgemaakt kan worden.
Toegepaste maatregelen
Extra informatie
Beschrijving (na)isolatie van de woning
Beschrijving energievoorziening van de woning
Wij hebben 3 verschillende energie bronnen die we onafhankelijk kunnen gebruiken. Gas wordt alleen gebruikt voor het koken kan ook voor tapwater maar doen we niet vanwege de hoge kosten. Hout ja we zijn zelfvoorzienend met een reststroom van houtafval Finskachel systeem 97% efficiënt. Warmtepomp ondersteunden met de PVT-panelen voor warm tapwater en kan ook mee verwarmen als we geen zin hebben om te stoken of als we laaghangende bewolking hebben.
Hoe is de ventilatie geregeld?
Adviezen
Ervaringen
Toekomstplannen
Tips
Kenmerken
Kaart
📍 Het exacte adres wordt niet getoond.