Hoekwoning – 1974, Ouderkerk aan den IJssel
Deze woning is nog niet open voor de open dagen. Huiseigenaren kunnen zich nog aanmelden, dus kijk later gerust nog eens. Heb je een vraag voor de huiseigenaar? Stel deze via de knop 'Stel een vraag'.
Bekijk alle open woningenOmschrijving
Het betreft een hoekwoning met een aangebouwde serre.
Dak, vloer en spouw geïsoleerd, HR++-glas. Door de verbetering van de thermische schil hebben we nu voldoende aan de later ingefreesde vloerverwarming (was bijverwarming) en hierdoor in de woonkamer geen radiatoren meer. Op de bovenverdieping zijn de huidige radiatoren goed genoeg zijn om te gebruiken op lagetemperatuurverwarming.
Toegepaste maatregelen
Extra informatie
Adviezen
Ervaringen
Beschreven maatregelen
Interviews
‘Comfortabel wonen? Pak maatregelen integraal aan’
INTERVIEW – Erik Hoogendam woont samen met zijn vrouw en kinderen in een mooie hoekwoning in een rustig dorpje tussen Gouda en Ouderkerk aan den IJssel. Erik wilde graag meer wooncomfort en kon hier als oud-timmerman en energieprestatie-adviseur mooi zelf mee aan de slag gaan.

Kenmerken
Kaart
Externe inhoud van Goggle Maps weergeven.
Externe inhoud van Goggle Maps weergeven.
📍 Het exacte adres wordt niet getoond.













